Awans koszykarskiej reprezentacji
Reprezentacja naszej szkoły w koszykówce uczniów klas IV-VI, po zwycięstwie w Mistrzostwach Gminy Łapsze Niżne, uczestniczyła w turnieju o Mistrzostwo Ośrodka Sportowego Pieniny, który zorganizowano na hali gimnastycznej w Krośnicy. […]