Śpiewali o Ojczyźnie i dla Ojczyzny

Jak co roku, grupa uczniów z naszej szkoły wzięła  udział w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej organizowanym przez Ośrodek Kultury w Niedzicy pod honorowym patronatem wójta gminy Łapsze Niżne. Podobnie jak […]