Uczniowie klasy IV przystąpili do egzaminu na kartę rowerową, który był podsumowaniem zdobytej wiedzy i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Pierwszym etapem była część teoretyczna, podczas której uczniowie rozwiązywali test sprawdzający znajomość przepisów ruchu drogowego, znaków drogowych oraz zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Następnie zmierzyli się z częścią praktyczną, prezentując swoje umiejętności jazdy na rowerze na specjalnie przygotowanym torze przeszkód.
Nasi czwartoklasiści spisali się znakomicie! Wykazali się dużą wiedzą, odpowiedzialnością oraz umiejętnością stosowania poznanych zasad w praktyce. Egzamin przebiegał w miłej atmosferze, a uczniowie z zaangażowaniem podchodzili do kolejnych zadań. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych egzamin udało się sprawnie przeprowadzić do końca.
Życzymy wszystkim wielu bezpiecznych i radosnych kilometrów na rowerowych trasach.



